Kontakt

17. listopadu 525/15
690 02 Břeclav

702 181 588

Do Klubu podnikatelek se můžeš přihlásit písemně (e-mailem), telefonicky nebo tak, že přijdeš na některou z našich akcí, např. na Snídani podnikatelek nebo na některý z workshopů, či jiných vzdělávacích akcí a prostě nám řekneš, že chceš patřit mezi nás. 

Nemusíš se ničeho bát, jsme velmi přátelské a společenské ženy a Ty sama jistě hned při prvním setkání nejlépe poznáš, jestli se mezi námi cítíš dobře a jestli chceš mezi nás patřit. 

Nemáme žádná výběrová řízení nebo ceremoniály. Ale neboj se, anarchie a chaos u nás nevládnou, a proto máme pro přijetí nové členky několik podmínek.

Podmínky přijetí do Klubu podnikatelek

Jsi žena

To je důležitá podmínka, protože muži členkami být nemohou! Nechceme samozřejmě nikoho diskriminovat, ale jsme toho názoru, že některé Kluby by měly zůstat otevřeny výhradně pro tu skupinu, pro kterou byly založeny.

Podnikáš nebo se chystáš podnikat

Jsi majitelkou nebo spolumajitelkou firmy nebo podnikáš jako OSVČ. Jestliže ještě nejsi tak daleko a třeba si právě tvoříš plán svého podnikání nebo se rozhoduješ, co se svým profesním životem dál, jsi mezi námi rovněž vítána. Podmínkou ale je, že své podnikání zahájíš nejpozději do 1 roku od vstupu do Klubu podnikatelek.
 
Pokud jsi zrovna na mateřské nebo rodičovské dovolené je naší podmínkou, abys své podnikání zahájila nejpozději do 6 měsíců od ukončení rodičovské dovolené.

Jsi z Břeclavi a okolí

Nemusíš být přímo z okresu Břeclav. V našem klubu jsou i děvčata z Hodonína nebo Veselí n. M. nebo dokonce ze Slovenska. Stačí, když budeš v (pro Tebe akceptovatelné) dojezdové vzdálenosti.

Dodržuješ pravidla Klubu podnikatelek

Tato podmínka je pro nás velmi důležitá. Dbáme totiž na to, aby v našem klubu byla příjemná atmosféra a naše společné akce se nesly v přátelském duchu.

Vstup do Klubu podnikatelek

Členkou Klubu podnikatelek Břeclav se staneš, pokud vyplníš přihlášku (kterou obdržíš po přihlášení do Klubu) a zaplatíš členský příspěvek 1000 Kč.

Členský příspěvek hradíš vždy na jeden celý kalendářní rok, tzn. od 1.1. do 31.12. následujícího roku a je splatný předem, a to vždy k 15. prosinci.

Druhy členství

Vzhledem k tomu, že máme nová pravidla a všechny novinky, včetně členských poplatků a různých druhů členství zavádíme teprve od 1. 3. 2020, nacházíme se v letošním roce v tzv. startovacím módu.

Aby to bylo spravedlivé, bude každá z vás, která se letos přihlásí do Klubu podnikatelek Břeclav a zaplatí členský příspěvek, automaticky zařazena do kategorie Řádných členek a může až do 31. 12. 2020 čerpat všechny výhody a slevy této kategorie.

Pro příští rok už samozřejmě platí pro tuto kategorii i další podmínka, kterou je účast na 4 vzdělávacích akcích ročně. Takže pokud chcete být i v příštím roce řádnou členkou se všemi výhodami, sledujte kalendář našich akcí a vyberte si ty, které vás nejvíce zajímají. 

Podrobnější informace podmínkách přijetí, druzích členství a výhodách, které skýtají, najdete v Pravidlech Klubu podnikatelek Břeclav