Kontakt

17. listopadu 525/15
690 02 Břeclav

702 181 588

Aktuality

Jan Mühlfeit, Kateřina Krůtová – Odemykání dětského potenciálu

ČTVRTEK 2. LISTOPADU 2023 V 15:00 AŽ 17:00

Jak motivovat děti ke kvalitnímu trávení času. Jak je už ve škole pro pohyb nadchnout a posunovat je přirozeně dál. Jak s dítětem a rodiči pracovat, aby motivace nebylo moc ani málo – to vše se dozvíte od světově uznávaného kouče Jana Mühlfeita.

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016). Jeho osobním posláním je pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál. Má za sebou velmi úspěšnou dvaadvacetiletou kariéru ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Na základě jeho hlubokých znalostí a zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“ a „Odemykání týmového potenciálu“ po celém světě, kde učí jednotlivce i týmy, jak odhalit jejich silné stránky a najít v nich to nejlepší. Jeho techniky jsou cenné pro koordinaci růstu podnikání a ukazují organizacím, jak vytvářet synergie v týmu, inspirovat lidi prostřednictvím pozitivního vedení a poskytovat optimální výkon v různých oborech lidské činnosti prostřednictvím flow. Jan také koučuje vrcholové manažery, vítěze olympijských her a umělce z mnoha zemí a kontinentů. V oblasti koučování a mentoringu spolupracuje s INSEAD, Cambridge, Gallup, Imperial Colege, McLean Hospital, Harvard Medical School Affiliate.

https://janmuhlfeit.com/cs/

Společně s Kateřinou Krůtovou vytvořil speciální seminář pro děti a rodiče – „Odemkněte potenciál vašeho dítěte” – který vede děti k sebepoznání a nalezení své osobní jedinečnosti. Jan Mühlfeit věří, že „každé dítě je geniální, jen musíme najít v čem“.

Vstupné v předprodeji 850 Kč
Od 1. 9. bude za 950 Kč

Výtěžek ze vstupného, po zaplacení nákladů, půjde na chod Centra pro rodinu MÁTE NA VÍC.

Předprodej vstupenek v Kině Koruna nebo online: http://www.kinobreclav.cz/…/stranka-11430/film-629628…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *