Kontakt

17. listopadu 525/15
690 02 Břeclav

702 181 588

Jak taková snídaně obvykle probíhá?

Dáme si spolu kávu nebo čaj a třeba i některé z výborných snídaňových menu, které se v kavárně podávají. U toho si povíme, co je nového v Klubu, co pro Vás chystáme a na jaké akce se můžete v blízké době těšit.

Pokud je nutné provést nějaké změny, demokraticky o nich hlasujeme. To znamená, že pokud se účastníš Snídaní podnikatelek, máš právo spolurozhodovat o podobě Klubu a akcích, které plánujeme.

Mezi tím si povídáme, navzájem si vyměňujeme kontakty, vizitky a informace. Pokud k nám přijde nová tvář, rády se s ní seznámíme, navzájem představíme sebe i své podnikání a prostě si spolu užijeme příjemné ráno a kolem půl jedenácté se zase vydáme vstříc svému podnikání.

Kdy se koná?

Každou druhou středu v měsící, vždy od 8:30 do cca 10:30 hod.

Termíny Snídaní do konce tohoto pololetí: 
11.3.2020
15.4.2020
13.5.2020
10.6.2020

Kde?

Momentálně se scházíme v kavárně Karma v Břeclavi. Pokud bychom se rozhodly “změnit lokál” budeme o tom s dostatečným časovým předstihem informovat zde, na našich stránkách, ale také v naší uzavřené facebookové skupině Podnikatelky Břeclav.

Tam vás také pravidelně informujeme o veškerých změnách a také o našich akcích.
Pokud máš chuť a jsi na FB zadej Podnikatelky Břeclav a přidej se k nám. 

Za kolik?

Pokud jsi členka Klubu podnikatelek Břeclav, neplatíš (krom své vlastní útraty) vůbec nic

Snídaně je přístupná i těm damám, které zatím o členství v Klubu přemýšlí nebo těm, které z jakéhokoliv důvodu členkami být nechtějí. Musí však počítat s drobným administrativním poplatkem ve výši 100 Kč, který se platí přímo na konkrétní Snídani v hotovosti.