Kontakt

17. listopadu 525/15
690 02 Břeclav

702 181 588

Petra Pajpachová

Majitelka a jednatelka firmy Banalita s.r.o.
Majitelka a jednatelka firmy Banalita s.r.o.
Certifikovaná školitelka profesionálů firmy WellU
Kosmetička a velmi podnikavá žena
Amatérská fotografka a hrdá maminka

Již několik let se věnuji svému oboru a neustálému vzdělávání se v něm. Pravidelně se účastním kosmetologických kongresů, mezinárodních výstav, školení profesionálů. Sleduji módní trendy, spolupracuji se špičkovými specialisty, nabízím jednu s nejmodernějších technologií.

A především: Miluji svoji práci kosmetičky. Práci pro mé bohyně, kde řešíme problémy ať už ty viditelné, či ty schované hluboko pod povrchem. To vše za pomocí špičkových kosmeceutik Larens a nutraceutik Nutrivi. Ráda totiž pomáhám nalézat kouzlo zdravého sebevědomí svých zákaznic. Cítit se úžasně a božsky totiž vůbec není nemožné!

Jsem správkyní stránek mého studia a zakladatelkou facebookového Klubu LARENS, ve kterém si předáváme osobní zkušenosti s přípravky Larens a pro který točím video seriál o jejich správném používáním. Převážnou část PR si dělám sama. Focení je totiž můj koníček a zároveň mi pomáhá v podnikání. Jsem také součástí skvělého velkého teamu kosmetiček, masérek a především úžasných žen, se kterými se podporujeme a doplňujeme navzájem.