Kontakt

17. listopadu 525/15
690 02 Břeclav

702 181 588

Aktuálně hledáme

Administrativní pracovnice - Centrum pro rodinu MÁTE NA VÍC, z.s.

Hledáme spolehlivou a organizačně zdatnou administrativní pracovnici, která se přidá k našemu úžasnému týmu v Centru pro rodinu MÁTE NA VÍC. Pokud máte zájem o práci v příjemném a podpůrném prostředí, kde můžete přispět k plynulému chodu Centra a pomoci rodinám dětí se specifickými potřebami v naší komunitě, tak hledáme právě vás!

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání v ekonomickém oboru, oboru administrativy nebo příbuzného oboru (víceletá praxe může být zvažována místo formálního vzdělání)
  • Velmi dobrou znalost práce s kancelářskými aplikacemi (Word, Excel, Outlook, Power Point, sociální sítě apod.)
  • Zkušenosti s řízením kancelářských operací, správou dokumentace a záznamů
  • Schopnost efektivně organizovat a prioritizovat úkoly
  • Schopnost pracovat na více úkolech současně
  • Organizační dovednosti a pozornost k detailům
  • Samostatnost, spolehlivost a vysokou míru profesionality
  • Schopnost efektivně komunikovat, jak ústně, tak písemně
  • Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Vstřícný a profesionální přístup ke klientům a návštěvníkům centra
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zájem o práci s rodinami a dětmi se specifickými potřebami

Co budete dělat:

  • Zajišťovat denní administrativní úkoly, včetně přijímání a zpracování telefonních hovorů a e-mailů
  • Zajišťovat plynulý průběh administrativních procesů v Centru
  • Zajišťovat provozní chod Centra (ve spolupráci s ostatními kolegy)
  • Spravovat řízenou dokumentaci a ostatní záznamy
  • Přijímat návštěvníky Centra a poskytovat jim potřebné informace
  • Pomáhat s organizací akcí, workshopů a kurzů
  • Udržovat pořádek v kanceláři a sledovat zásoby kancelářských potřeb
  • Spolupracovat s ostatními členy týmu a přispívat k harmonické atmosféře centra

Co vám nabízíme:

  • Poloviční úvazek na HPP, případně na DPP nebo DPČ dle dohody. Do budoucna pak možnost celého úvazku.
  • Pracovní dobu: Pondělí - pátek 9:00 – 13:00 hod
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost zapojit se do významné práce na podpoře rodin v naší komunitě
  • Příležitost rozvíjet své organizační dovednosti a komunikační schopnosti
  • Inspirativní pracovní prostředí a kolektiv založený na spolupráci
  • Možnost osobního a profesního růstu

Pokud jste motivovaní a máte zájem přidat se k našemu týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na [email protected]. Uveďte prosím název pozice "Administrativní pracovnice - Centrum pro rodinu" v předmětu e-mailu.

Uzávěrka přihlášek je 31.8.2023

Osobní setkání budou probíhat od 4.9.2023.

Ostatní informace osobně u šálku dobré kávy nebo čaje.

Asistent/Asistentka pro práci s dětmi se SVP - Školička Břeclav

S pedagogickým vzděláním nebo se zkušenostmi v pedagogické oblasti a především s prací s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami (vývojová dysfázie, PAS apod.).

Požadujeme:

  • Zkušenost v pedagogické oblasti vítána
  • Srdečný, empatický a respektující přístup k dětem
  • Psychickou odolnost a velkou dávku trpělivosti
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Kreativního ducha a nadšení pro práci s dětmi
  • Chuť učit se novým věcem
  • Schopnost týmové spolupráce.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Práci na HPP (celý, poloviční), případně na DPP nebo DPČ dle dohody v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Podporu v dalším vzdělávání

Pokud jste motivovaní a máte zájem přidat se k našemu týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na [email protected]. Uveďte prosím název pozice "Asistent/Asistentka pro práci s dětmi se SVP" v předmětu e-mailu.

Pečující osoba v dětské skupině Školička Břeclav

S odbornou způsobilostí dle zákona o DS (chůva v DS, zdravotní sestra, zdravotně-sociální pracovník, zdravotnický záchranář apod.).

Požadujeme:

  • Schopnost týmové spolupráce
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP (celý, poloviční úvazek), případně na DPP nebo DPČ dle dohody v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

Pokud jste motivovaní a máte zájem přidat se k našemu týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na [email protected]. Uveďte prosím název pozice "Pečující osoba v dětské skupině Školička Břeclav" v předmětu e-mailu.

Lektor/ lektorka pro odpolední aktivity a kurzy Školičky Břeclav

Bude u nás mít na starosti:

  • Vedení odpoledních kurzů a aktivit pro děti s neurovývojovým oslabením (vývojová dysfázie, ADHD, ADD, PAS) ve věku od 3 let do cca 4. třídy základní školy
  • Vyřizování e-mailové agendy ke kurzům a komunikace s rodiči.
  • Případně pomoc se správou FB skupiny Školička Břeclav a instagramového profilu.

Pokud jste motivovaní a máte zájem přidat se k našemu týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na [email protected]. Uveďte prosím název pozice "Lektor/Lektorka pro odpolední aktivity a kurzy" v předmětu e-mailu.

Máte zajímavá témata na přednášení?

Napište nám