Kontakt

17. listopadu 525/15
690 02 Břeclav

702 181 588

Aktuality

Slavili jsme druhé narozeniny!!!

Ve čtvrtek 22. 2. 2024 v Centru pro rodinu MÁTE NA VÍC v Břeclavi proběhla oslava druhých narozenin existence naší neziskové organizace. Udržení fungující neziskové organizace je náročný úkol. Každý den, měsíc a rok je vlastně malé vítězství!

Pozváni byli všichni, kteří jakýmkoliv způsobem pomohli Centru začít fungovat – DĚKUJEME. Paní ředitelka Centra Monika Náplavová, poděkovala všem zúčastněným, představila jaké aktivity Centrum pro rodinu MÁTE NA VÍC nabízí – dopolední a odpolední aktivity pro děti, příměstské tábory, přednášky a praktické workshopy, zahradní slavnost, odbornou konferenci aj. Dále mluvila o Dětské skupině Školička Břeclav, kterou navštěvují především děti s neurovývojovým oslabením a jde o jedinou DS tohoto zaměření v České republice! V rámci oslav proběhla prohlídka celé budovy Centra pro rodinu MÁTE NA VÍC, k poslechu zahrál dětský folklorní soubor CHARVATČÁNEK a připraveno bylo i pohoštění.

V případě, že byste chtěli i Vy přispět na činnost Centra pro rodinu MÁTE NA VÍC, z.s., zde je sbírkový účet: 2102096196 / 2010. Děkujeme všem, kteří nás podporují.

S námi máte na víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *