Kontakt

17. listopadu 525/15
690 02 Břeclav

702 181 588

Aktuality

Nově otevíráme: Logopedické a speciálně pedagogické poradenství

Protože se zaměřujeme na děti s neurovývojovým oslabením a jejich včleněním do vzdělávacího procesu, s radostí Vám oznamujeme, že otvíráme LOGOPEDICKÉ A SPECIÁLNĚ PEDAGOGICKÉ PORADENSTVÍ.

Vést jej bude odborník na slovo vzatý, paní doktorka Renáta Jurčíková, která pracuje s dětmi 32 let. Přímo o optimalizaci dětského vývoje a podporu jejich rodičů v cestě za vzděláním se zabývá ve školství již 23 let. Specializuje se u dětí na vývoj psychomotorický, senzomotorický ale i neurovývojovou nezralost. Při práci i diagnostice jejich konzultačních aktivit jsou aktuální potřeby, možnosti i možné podmínky pro přirozený vývoj dětí prioritou.

Její profesionální a lidský přístup se odráží na dosažení stanovených cílů. Používá metodu individuálního a zároveň komplexního přístupu u dětí v nastavení podpory pro zvolené oslabené oblasti s důrazem na spolupráci se zákonnými zástupci v oblasti vedení jejich dětí k úspěšnému vzdělávání.

Poradenství je zaměřeno na specifické vedení a komplexní spolupráci s cílem na podporu vývoje řeči a osobnosti dětí. 

Čím se naše poradna zabývá: 

  • odhaluje specifika oslabení dětí,
  • komplexními postupy zmírňuje obtíže dětí,
  • podporuje vývoj řeči,
  • poskytuje pomoc, radu rodičům, jak co nejefektivněji vést děti k vývojovým i osobním úspěchům.

Konzultace budou probíhat formou individuální práce s dítětem po dobu 60 minut za přítomnosti zákonného zástupce dítěte v pátek od 14:00 – do 17:00 hod., v prostorách Centra pro rodinu Máte na víc. Objednávky pouze telefonicky na: 777 318 677.

S námi máte na víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *