Kontakt

17. listopadu 525/15
690 02 Břeclav

702 181 588

Aktuality

ODBORNÁ KONFERENCE: “MAJÍ NA VÍC… – Jak podpořit děti s vývojovou dysfázií a dalšími specifickými poruchami řeči, učení a chování”

Ve dnech 19. září až 21. září 2024 Centrum pro rodinu MÁTE NA VÍC z.s. pořádá Odbornou konferenci na téma: “MAJÍ NA VÍC – Jak podpořit děti s vývojovou dysfázií a dalšími specifickými poruchami řeči, učení a chování”. Konference se koná v Domě školství v Břeclavi.

Oficiální webové stránky Odborné konference “Mají na víc”: https://www.konference-mate-na-vic.cz/

Ceník: https://www.konference-mate-na-vic.cz/cenik/

Dům školství v Břeclavi 17. listopadu 2995, 690 02 Břeclav

Akce je určena jak odborné, tak i široké veřejnosti. Především pedagogům MŠ a ZŠ, pečujícím osobám v dětských skupinách a jiných předškolních a školních zařízení, ale také rodičům a ostatním zainteresovaným. Tedy pedagogickým pracovníkům, lektorům volnočasovým aktivit, pečujícím osobám v dětských skupinách, tudíž pro všechny i pro rodiče, kteří pracují s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Konference má za úkol podpořit snažení Centra po rodinu MÁTE NA VÍC, z.s. rozšířit povědomí o různých formách neurovývojového oslabení u dětí, o předávání zkušeností a jak s těmito dětmi pracovat v rámci předškolního a školního vzdělávání a volnočasových aktivit.

Tato odborná konference je zaměřena nejen na teorii (vývojová dysfázie, neurofyziologické příčiny selhávání dětí ve vzdělávání, správná podpora a práce i doma atd.), ale také na praxi (ukázka praktických workshopů – canisterapie, hiporehabilitace, aromaterapie atd.). Úvodního slova se ujme ředitelka Centra pro rodinu a předsedkyně organizace Máte na víc z.s. Monika Náplavová. Dále se můžete těšit na odborníky jako například na PhDr. Renátu Jurčíkovou, speciální logopedku, pedagožku a také odbornou garantku, která v Centru pro rodinu MÁTE NA VÍC, z.s. pravidelně školí tým našich pečujících osob, asistentek, lektorek, spolupracovníků a dobrovolníků.

POZVÁNÍ PŘIJALI TITO ODBORNÍCI:

  • Mgr. Petra Hrančíková, BCBA – klinická logopedka a certifikovaná behaviorální analytička
  • Mgr. Jana Trčková – neurovývojová terapeutka a zakladatelka poradny komplexní péče o duševní zdraví 
  • Ing. Lenka Černá – předsedkyně Modré vážky z.s., projektová manažerka MAS Lednicko-valtického areálu z.s., 
  • Mgr. Zuzana Bůšková – klinická logopedka
  • Mgr. Jana Heráková – privátní fyzioterapeutka
  • Lucie Zugarová, Justýna Hubalíková – zakladatelky a lektorky Centra volného času Kostice, z. s.
  • Renata Hasilová – canisterapeutka a lektorka
  • Lucie Filipovičová – zakladatelka a předsedkyně zapsaného spolku Plaváníčko Chobotnička
  • Gabriela Doskočilová – zakladatelka projektu Bylinkování.eu
  • Ing. Dana Kubelková – lektorka pohybu a somatická koučka

Konference se koná pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje pana Mgr. Jana Grolicha a břeclavského místostarosty Mgr. Petra Vlasáka.

Konferenci podporují: Jihomoravský kraj, město Břeclav, MAS Lednicko-valtický areál a Svazek obcí Lednicko-valtického areálu.

FB událost ZDE

E-mail: [email protected], telefon: 702 181 588

Těšíme se na Vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *